Augame kartu su klientais

Paslaugos

OVO Finance teikiamų paslaugų grupės

Žinios ir patirtis

Esame sukaupę didelės patirties todėl, galime pasiūlyti labai platų integruotų paslaugų spektrą įvairiems verslo sektoriams, kurios ne tik padeda įmonėms išspręsti egzistuojančias problemas, bet ir leidžia pasinaudoti įvairiomis galimybėmis ateityje. OVO Finance komandoje dirba aukščiausios kvalifikacijos Lietuvos profesionalai, kurie, pasinaudodami savo žiniomis, užsienio praktika bei naujausiomis technologinėmis priemonėmis ir sprendimais, padeda klientui susikurti konkurencinį pranašumą ir gauti didesnę finansinę naudą.

Individualus pasiūlymas Jūsų verslui nuo 80 Eur. per mėnesį!

Įmonės funkcijų ir išlaidų optimizavimas perleidžiant finansų apskaitos, personalo apskaitos, buhalterinės apskaitos ir kitas apskaitos funkcijas OVO Finance nuo 80 Eur. per mėnesį!
Nauda įmonei:
• Pasiekiamumas. OVO Finance specialistai užtikrina įmonės finansų tęstinumą ir pasiekiamumą Jums reikiamu metu. Mes suprantame, kad verslo sprendimai negali „palaukti“.
• Nuotolinis prisijungimas. Galimybė analizuoti įmonės apskaitos duomenis Jums patogiu metu iš bet kurios kompiuterinės darbo vietos.
• Įmonės funkcijų optimizavimas. Apskaita – viena iš lengviausiai perleidžiamų veiklų įmonėje. Laisvos darbo vietos biure pardavimo, planavimo, marketingo darbuotojams.
• Aukštos kokybės apskaita. Mūsų specialistų žinios ir patirtis bei OVO Finance naudojamos patikrintos technologijos ir metodologijos leidžia pasiūlyti itin aukštos kokybės apskaitos paslaugas.
• Mažesnės išlaidos. Pasirinkę mus galite sutaupyti iki 50% visų išlaidų susijusių su apskaitininko / finansininko samdymu.
Daugiau apie apskaitos perleidimo naudas PriceWaterhouseCoopers atliktame tyrime apie veiklos perleidimą.

Individualus pasiūlymas

Buhalterinė apskaita

Tikslumas ir kokybė

Pirminių duomenų suvedimas ir buhalterinė apskaita yra pagrindas  finansų analizei, todėl tiksliai ir kokybiškai tvarkome buhalterinę apskaitą. Naudojame šiuolaikines apskaitos ir finansų valdymo informacines sistemas.   Mūsų specialistų žinios ir patirtis bei OVO Finance naudojamos patikrintos technologijos ir metodologijos leidžia pasiūlyti klientams lengvai pritaikomus buhalterinės apskaitos pertvarkymo ir tobulinimo sprendimus.

Plačiau

Auditas

Nepriekaištinga reputacija, tikslumas ir patikimumas

Pagrindinis mūsų tikslas – padėti klientams vystyti verslą augant kartu. Visada stengiamės ne tik atitikti, bet ir viršyti klientų lūkesčius, todėl, atlikdami auditą, analizuojame ne tik įmonės finansinius rodiklius, bet ir kitus svarbius klientų veiklos aspektus. Siekiame laiku pastebėti potencialas problemas ir iš anksto pasiūlyti efektyvius jų sprendimo būdus.

Esame vietinio kapitalo kompanija, kurios darbuotojai yra sukaupę patirtį dirbdami didžiuosiose tarptautinėse kompanijose todėl turime patirties ir naudojamės naujausiomis technologijomis bei metodologijomis, nuolat dalyvaujame mokymo programose, todėl galime užtikrinti, kad mūsų audito specialistai suteiks tik aukščiausios kokybės paslaugas, kurios yra paremtos nešališkumo ir profesinės kompetencijos principais.

Plačiau

Finansų konsultacijos

Išmintingas patarimas

Verslo vertė – tai tik teorinės diskusijos iki to momento, kol skaičiai virsta realia pinigų išraiška. Specializuojamės teikdami paslaugas, kurių tikslas – maksimizuoti Jūsų verslo ir turto vertę, kai priimate strateginius sprendimus, ieškote papildomų finansinių resursų, investuojate, įsigyjate kitą verslą ar parduodate savąjį.

Mūsų specialistai padeda surasti sprendimus, apimančius visus su sandoriais susijusius aspektus, įskaitant teisinius ir mokestinius klausimus, finansinę atskaitomybę, verslo rezultatų pagerinimo galimybes bei veiksnius, susijusius su strateginiais pokyčiais.

Plačiau

Verslo konsultacijos

Efektyvumas ir sėkmė

Efektyvi įmonės veikla yra pagrindinis jos sėkmės garantas. Racionalus išteklių panaudojimas, kaštų optimizavimas ir efektyvūs įmonės veiklos procesai yra kiekvienos organizacijos siekiamybė. OVO Finance verslo konsultacijos suteikia galimybę klientams pasinaudoti sėkminga kitų organizacijų patirtimi ir patobulinti verslo valdymą. Tai ypač aktualu įmonėms, veikiančioms rinkose, kuriose nuolat kinta ekonominė ir teisinė aplinka.

Mūsų specialistų žinios ir patirtis bei OVO Finance naudojamos patikrintos technologijos ir metodologijos leidžia pasiūlyti klientams lengvai pritaikomus verslo pertvarkymo ir tobulinimo sprendimus.

Plačiau

Mokesčių ir teisinės paslaugos

Analizė ir įžvalgumas

Pasitelkusi pažangią mokesčių planavimo strategiją OVO Finance darbuotojai patars, kaip efektyviai valdyti visas su mokesčiais susijusias veiklas.

Visada detaliai išanalizuojame kliento veiklą ir poreikius, kad galėtume pasiūlyti tinkamus ir praktiškai pritaikomus sprendimus, atnešančius klientui finansinę naudą.

Plačiau
 

www.000webhost.com