Augame kartu su klientais

Individualus pasiūlymas

Individualus pasiūlymas Jūsų verslui

Tiklslumas ir koky

Pirminių duomenų suvedimas, buhalterinė apskaita yra pagrindas  finansų analizei, todėl tiksliai ir kokybiškai tvarkome buhalterinę apskaitą. Naudojame šiuolaikines apskaitos ir finansų valdymo informacines sistemas.   Mūsų specialistų žinios ir patirtis bei OVO Finance naudojamos patikrintos technologijos ir metodologijos leidžia pasiūlyti klientams lengvai pritaikomus buhalterinės apskaitos pertvarkymo ir tobulinimo sprendimus.

Įmonės funkcijų ir išlaidų optimizavimas perleidžiant finansų apskaitos, personalo apskaitos, buhalterinės apskaitos ir kitas apskaitos funkcijas OVO Finance nuo 80 Eur. per mėnesį!
Nauda įmonei:
• Pasiekiamumas. OVO Finance specialistai užtikrina įmonės finansų tęstinumą ir pasiekiamumą Jums reikiamu metu. Mes suprantame, kad verslo sprendimai negali „palaukti“.
• Nuotolinis prisijungimas. Galimybė analizuoti įmonės apskaitos duomenis Jums patogiu metu iš bet kurios kompiuterinės darbo vietos.
Įmonės funkcijų optimizavimas. Apskaita – viena iš lengviausiai perleidžiamų veiklų įmonėje. Laisvos darbo vietos biure pardavimo, planavimo, marketingo darbuotojams.
• Aukštos kokybės apskaita. Mūsų specialistų žinios ir patirtis bei OVO Finance naudojamos patikrintos technologijos ir metodologijos leidžia pasiūlyti itin aukštos kokybės apskaitos paslaugas.
• Mažesnės išlaidos. Pasirinkę mus galite sutaupyti iki 50% visų išlaidų susijusių su apskaitininko / finansininko samdymu.
• Daugiau apie apskaitos perleidimo naudas PriceWaterhouseCoopers atliktame tyrime apie veiklos perleidimą.

Visada detaliai išanalizuojame kliento veiklą ir poreikius, kad galėtume pasiūlyti tinkamus ir praktiškai pritaikomus sprendimus, atnešančius klientui finansinę naudą.
 

Maloniai laukiame Jūsų paklausimo epaštu info@ovofinance.lt ar skambučio +37061880232. Gavę paklausimą netrukus su Jumis susisieksime dėl Individualaus pasiūlymo JŪSŲ verslui.


 

www.000webhost.com